Публічний звіт директора про діяльність ЗНВК №19

Сьогодні, 24 травня 2017 року, в актовій залі основної школи відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких директор ЗНВК №19 Ганна Олександрівна Тандура звітувала перед громадкістю про діяльність школи у 2016-2017 навчальному році.

На зборах були присутні 117 чоловік – адміністрація, вчителі та вихователі закладу, класні керівники, представники батьківських комітетів класів та дошкільних груп, представник територіального відділу освіти Шевченківського району Куниця Н.І.

За пропозицією члена батьківського комітету школи Рашевської С. одноголосно головою зборів обрали Болкову З.В., секретарем – Мандзій Н.Ф.

Ганна Олександрівна розповіла про структуру школи – комплексу, учнівський та педагогічний колективи, організацію навчально-виховної роботи.

Особливу увагу директор приділила організації харчування в закладі.

Окремо була представлені виховна робота у 2016-2017 н.р. та система роботи з медіаосвіти.

Керівник закладу докладно розповіла про капітальні та поточні ремонти, які були проведені у місті та у навчальних закладах Шевченківського району за рахунок коштів місцевого бюджету Запоріжжя та  депутатських фондів.

Звіт про діяльність благодійного фонду «Країна мрії» зробила голова Ради школи Горська З.Ю.

Присутні у повному складі визнали роботу ЗНВК №19 та директора Тандура Г.О. у 2016-2017 навчальному році задовільною.

Детальніше Звіт директора можна дізнатися, переглянув презентацію директора, презентацію виховної роботи, звіт з медіа.

Також нагадуємо, що на офіційному сайті школи розміщена фінансова звітність благодійного фонду «Країна мрії».