1 вересня у садочку

1 вересня школа – комплекс №19 ласкаво зустрічала першокласників. За традицією, дошкільнята поздоровляли першачків зі святом та бажали їм успішного та цікавого навчання. Цього року від дошкільнят виступали Шилкіна Ліза, Бабарикін Максим, Жук Олександр, Караєн Саша, Фомкін Вячеслав , Стовбинський Єгор.

Пролунав дзвоник і першокласників запросили на Перший урок, а вихованців середньої та старших груп – на урочисте заняття до актової зали.

На цьому занятті діти розповідали про символи нашої держави, відгадували загадки, багато цікавого про наше місто Запоріжжя їм розповіли вихователі. Малеча вгадувала визначні міста та пам’ятки Запоріжжя в ході інтерактивної гри.

Багато уваги вихователі приділяли вихованню доброго ставлення дітей одне до одного, до батьків, до дорослих. Вихованці зробили коло дружби та обіцяли не ображати , а поважати та допомагати один одному. Закінчилося заняття переглядом мультфільму «Івасику – Телесику». Діти були приголомшені таким переглядом, якби побували у кінотеатрі.

У своїх групах вихованці обговорювали побачене та виконували гуртову роботу – сонечко своєї великої родини – дитячого колективу.

Висловлюю подяку за якісну підготовку та проведення заходу вихователям Чалій Г.В., Воїновій С.А., Шевченко Т.В., Єременко В.В.