Навчальні програми на Learning.ua

Інтерактивні завдання з математики, української мови, читання, цікаві задачі, ігри, нагороди і сертифікати для малюків та школярів — все це є в нашому дитячому університеті Learning.ua.

Навчальні програми на Learning.ua

Розробили програми, базуючись на навчальних програмах з поглибленим вивченням предметів за новим Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти Міністерства освіти і науки України, а також згідно з міжнародними стандартами освіти Common Core. Наші учні отримують найвищий рівень знань, необхідний для ЗНО, вступу в український або зарубіжний університети.

Мета проекту — створити зв’язок між вчителями та учнями, батьками та дітьми, допомогти дітям зрозуміти ті теми, які є найбільш складними, навчити їх тим навичкам, які вони будуть використовувати не тільки на іспитах, а й у повсякденному житті.

З сайту Learning.ua