«Осінь, Осінь, в гості просимо!»

Ходить осінь по садах,

Ходить усміхається.

Ніби в казці, швидко так

Кольори міняються.

Чого в дитячому саду зазвичай чекають діти? Звичайно, свята! Нехай в календарі і немає ніякої знаменної дати, але чому б не влаштувати свято на честь іншої події, наприклад, прихід Осені?

«Осінь, Осінь, в гості просимо!» – під таким гаслом пройшло свято Осені у дошкільному підрозділі №2. На дворі сльота і дощик, а у нас в залі панувала тепла, доброзичлива атмосфера. Усі дітки із задоволенням співали пісні, розповідали віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами – смачними яблучками для молодших та середніх груп та яблучним пирогом для старших дошкільнят.

Дитячі осінні свята – це море посмішок і веселощів, адже хоч і кажуть, що осінь – сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти золотистим опалим листям під ногами і дощику, під яким так цікаво погуляти під парасолькою, взувши гумові чобітки і надівши дощовик. Свято в дитячому садку – це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби і дзвінкий сміх малят!

Свято вдалось на славу!