Тиждень української писемності і мови

З 7 по 13 листопада в дошкільному підрозділі №2 проходить Тиждень української писемності і мови. Сьогодні діти були запрошені в бібліотеку, а бібліотекар Людмила Василівна підготувала цікаву інформацію про виникнення мови, про шанування державної мови.

Діти прослухали казки «Про українську мову», де мова показана в образі гарної дівчини, дуже лагідної, співучої, талановитої.

Головною метою було розказати, що мова є відображенням культури народу, «без мови немає народу, без народу немає мови» та побажати дітям вивчати мову, поважати рідну землю та культуру.

Крім того, діти середньої та старших груп мали можливість прийняти участь у грі «Рифмувальники», де продемонстрували свої знання з рідної мови.

А з дітьми молодшої групи провели фізкультхвилинку «Котику-Мурчику».

Цікава подорож закінчилася переглядом українських народних казок «Котигорошко» та «Івасику-Телесику».