Свято для дошкільників «Мова моя – калинова!»

Сьогодні в українців свято,

Писемності і мови день,

Вітати поспішаємо завзято,

Вірші складаємо, співаємо пісень,

Бажаєм мові процвітати,

Народу — щоб її не забував,

На рідній мові розмовляти,

Щоб всіх навколо здивував,

В писемності і мові наша сила,

Як націю єднає нас,

Щоб наша гордість відновилась,

Надіїї вогник щоб не згас!

В актовій залі основної школи зібралося чимало народу: артисти – учні 3,4,8,9,10 класів, вихованці дошкільного відділення №2, вчителі, вихователі… А все – заради свята Мови!

До дітей завітав англієць Алекс, який подорожує Україною, але нічого про неї не знає. Дошкільнята розповідали йому про державні символи України, столицю Київ, річку Дніпро, слухали та співали гімн.

А ще на свято прийшла королева Граматики! Вона розповіла як виникли наші літери і алфавіт, різні види мовлення та запитувала дітей навіщо потрібні букви … На всі питання малята надали правильні відповіді!

Дошкільнята – від молодших до старших груп – підготували віршики українською мовою та сміливо розповідали зі сцени та ще й у мікрофон!

Ой, заграйте ви, музики,

В хлопця нові черевики!

Ой дівчата, вибігайте,

Танцювати починайте!

Середня група «Зірочки» підготували таночок «Черевички», та виконанням його здівували присутніх.

Дівчатка зі старшої групи «Бджілки» виконали танок про осінь.

А закінчилось свято переглядом казки «Ходить гарбуз по городу», яку підготували учні 3-А класу з класним керівником Тетяною Володимирівною Кукуней.

Таке свято ярко демонструє, що принцип наступності виховання та навчання дітей в нашій школі існує не лише в теорії, а постійно практикується вчителями та вихователями.

Дякуємо творчу групу вчителів та вихователів за організацію свята.

Мова – краса спілкування,

Мова – як сонце ясне,

Мова – то предків надбання.

Мова – багатство моє!

Готуються до публікації відеоматеріали.