«Тиждень української мови» у групі «Зірочки»

Не цурайтесь мови,люди,

Рідного джерельця,

Хай вона струмочком буде

Хай дійде до серця!

Хай вона в піснях лунає

Кожний день і в свято

Соловейком хай співає

В українській хаті

Бо вона така багата

І така чудова

Неповторна і крилата

Українська мова!

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашому дитячому садочку урочисто проходить «Тиждень української мови», приурочений до Дня української писемності та мови. Тиждень рідної мови у дитячому садочку був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами.

У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство. А це величезне надбання української народної творчості: діти слухали  казки, розказували вірші, виконували народні пісні та танці.

Також активними учасниками у тижні української мови та писемності стали батьки.  Батьки з малечею  відвідали майстер – клас з плетіння браслетів зі стрічок. Створювала  настрій свята і оформлена виставка ляльок – мотанок, зроблених батьками разом зі своїми дітьми. Всі ці заходи допомогли дітям пізнати свою рідну мову, сприяли появі у дітей бажання до спілкування рідною українською мовою.

Народна мудрість говорить: «Мова вмирає не тоді, коли її не вчать інші, а тоді, коли нею перестають говорити ті , хто її знає». Бажаємо всім зберігати свою власну культурну самобутність та невичерпне розмаїття українського слова.

Статтю підготувала Єременко В.В.