«Осінній ярмарок»

20 жовтня з самого ранку в нашому дитячому садку панував святковий настрій. Адже саме в цей день проходило  вже традиційне свято шкільного двору «Осінній ярмарок».  Це свято  особливе  тим, що на ньому діти та їхні батьки можуть проявити свої таланти, майстерність, фантазію і винахідливість.

Тут вже ніхто не стоїть осторонь!

Кожна група оформила своє торгове місце , проявивши при цьому вигадку і фантазію. В ролі продавців  були батьки. На ярмарку було багато гостей серед яких були і жителі мікрорайону, які з задоволенням купували солодощі та страви української національної кухні, фрукти та овочі   та вироби власного виготовлення. Весело і гамірно пройшов цей день!

За виручені на ярмарку кошти, батьки групи «Зірочка» придбали для дітей ляльковий театр  по казкам  «Курочка Ряба»  та« Троє поросят ».

Спасибі дітям, батькам, педагогам  за красиве, яскраве, веселе свято.

Ми впевнені в тому, що кожен день нашого життя повинен приносити радість. А для цього ми повинні самі робити наше життя яскравим і цікавим – організовувати, винаходити, творити ….

Підготували статтю Єременко В.В.

Бондаренко Ю.О.