Ось знову рік Новий іде

Ось знову рік Новий іде,

Хай щастя він Вам принесе,

Міцне здоров’я подарує,

Хай радістю Ваш дім квітує.

Любов’ю хай серця живуть,

Тепло душі для Вас несуть.

Хай мир і лад у Вашій хаті будуть,

Хай завжди щирість Вам дарують люди!

Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини.

З настанням Нового року, всі ми очікуємо свята, казкових чудес, веселощів, сміху, подарунків і радості. Особливими новорічні заходи є для дітей. Адже саме новорічні свята дарують виконання їх найзаповітніших дитячих мрій і бажань. А неповторну атмосферу чарівної казки дарують – радість від святкових карнавалів, мерехтіння вогників на ялинці, чудові подарунки від Дідуся Мороза та Снігуроньки.

Такою новорічною казкою стали для дітей дошкільного підрозділу №2 ЗНВК №19 новорічні ранки.

22 грудня відбувся ранок у молодших груп «Сонечко» і «Ягідки». Діти побували у казці, де зустріли  веселого Сніговика, який розважав дітей та жартував з ними. Побували малюки у ролі Ведмедиків, Зайчиків і Сніжинок, відчувши себе справжніми артистами. Дід Мороз і Снігуронька вручили діткам чудові подарунки.

26 грудня свято пройшло в середній групі «Зіроньки». До малят  завітала Баба Яга зі своїми витівками. Зачарувавши чарівну паличку вона хотіла заплутати дорогу  Діду Морозу на новорічне свято, але на допомогу прийшли сніжинки, гномики, пінгвіни,  які допомогли врятувати свято.

В старших групах «Райдуга» та «Бджілки» новорічний ранок пройшов 27 грудня. Сучасна Баба Яга запросила усіх присутніх до свого турагенства «Чарівне блаженство». Вона залюбки погодилась допомогти в пошуках Діда Мороза. Малюки з захопленням мандрували по світу. Вони завітали до Іспанії, де зустрілися з гордими іспанцями та чарівними іспанками, до Африки – де аборигени зустріли малюків запальним танцем, до Америки, в котрій познайомилися з відважними ковбоями та їх привабливими панянками.

Але саме найцікавіше було наприкінці свята. Замість очікуваної торбинки з подарунками, Дід Мороз здивував усіх присутніх своєю новітньою технологією  – апаратом «Чудо – дарувальник подарків»!

Ніхто з присутніх в залі батьків та запрошених на свято діток не був осторонь. Глядачі підтримували маленьких артистів бурними оплесками та оваціями. Новорічне свято завершено, але залишилися позитивні емоції, гарний настрій.