Хай із кожним днем міцніє Україна

Хай із кожним днем міцніє Україна,
Своє коріння, діти, збережіть.
Нехай у серці кожної дитини
Про Україну пісня зазвучить!

День Незалежності – дуже важлива і знакова дата для України, ставитись до якої потрібно з особливою шаною. Цей день особливий для кожного з нас – і для дорослих, і для юних громадян молодої держави. Вихованці дошкільного підрозділу №2 ЗНВК№ 19 також долучились до відзначення Дня Незалежності України.  23 серпня, в нашому російськомовному садочку, звучали вітальні вірші, пісні, що прославляють велич нашої держави. Залюбки діти грали в українські народні ігри. Наприкінці малята зробили подарунок для своєї Батьківщини: старша група «Зіронька» зробили колективну роботу Герб України(аплікація в нетрадиційній техніці), а самі маленькі вихованці, які тільки долучились, до нашого садочку, зробили вітальні листівки.

Педагоги дошкільного підрозділу прагнуть виховати маленьких громадян патріотами України, тому так важливо плекати в них почуття любові до свого народу, його культури, до рідної землі.