![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/inf_COVID-19_GRIP_1600x1200_rgb_72dpi-326x245.png)
Місяць: Березень 2020
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/inf_COVID-19_GRIP_1600x1200_rgb_72dpi-326x245.png)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/Uvaga1-326x245.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/imageks-326x128.jpg)
Призупиняється робота закладів дошкільної освіти
Згідно наказу МОН України від 12.03.2020 №392 “Про забезпечення виконання профілактичних і протиепідемічних заходів”, наказу департаменту освіти і науки м.Запоріжжя від 12.03.2020 №88р з 16.03.2020р Детальніше…
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/uvaga-326x245.jpg)
Збори батьків майбутніх першокласників
19.03.2020 о 18:00 відбудуться збори батьків майбутніх першокласників.
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/imageks-326x128.jpg)
Увага! Карантин!
На підставі листа МОН України №1/9-154 від 11.03.2020р. та рішення комісії з надзвичайних ситуацій у місті Запоріжжі, з 12.03.2020р. до нормалізації ситуації припиняються заняття в Детальніше…
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-c2d446bd0cafb4d72f1b435768d2f32a-V-326x245.jpg)
Гуманне та відповідальне ставлення до тварин
Заняття на тему “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин” провили у середній групі “Райдуга”. Діти разом з вихователем Шевченко Т В, ознайомились з історією домашніх Детальніше…
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/1583418427-9682-326x245.jpg)
Зі святом 8 березня!
В цей святковий день весняний, Тобі найкращій, незрівнянній, Шлю сонячні вітання І найкращі побажання. Хай всміхаються троянди, Хай тюльпани шлють уклін, Хай освячує кохання Детальніше…
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/1-1-326x245.jpg)
Обережно! Коронавірус!
Iнформаційні матеріали з питання профілактики захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV Новий коронавірус COVID-2019 профілактика COVID-2019 профілактика
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/1-326x245.jpg)
В групі «Сонечко» пройшла весела «Масляна»
В групі «Сонечко» пройшла весела «Масляна». Діти водили хоровод з Лялькою-масляницею. Проводили естафети «Напечем млинці», «Крос з млинцем на голові». А від веселих боїв з Детальніше…
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/29652-1_large-326x245.jpg)