Правила прийому

Порядок зарахування дитини до д/п №2 ЗНВК №19

Згідно Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою КМУ від 12.03.2003 р. №305 «Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад», із змінами, затвердженими Постановою КМУ від 29.07.2015 р. №503, прийом   дітей   до   дошкільного   навчального    закладу здійснюється  керівником на підставі:

•    заяви батьків або   осіб,  які їх замінюють,

•    медичної довідки про стан   здоров’я   дитини   з  висновком  лікаря,  що  дитина  може відвідувати  дошкільний  навчальний  заклад,

•    довідки  дільничного лікаря  про  епідеміологічне  оточення,

•    свідоцтва про народження.

За дитиною зберігається місце в  дошкільному  навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину,  санаторного  лікування, реабілітації, на час відпустки батьків  або  осіб,  які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

 

 

Порядок відрахування дитини з дошкільного навчального закладу

Згідно Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою КМУ від 12.03.2003 р. №305 «Про затвердження Положення про  дошкільний навчальний заклад», із змінами, затвердженими Постановою КМУ від 29.07.2015 р. №503 відрахування дитини з дошкільного навчального закладу може здійснюватись :

•    за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

•    на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у ДНЗ;

•    у разі не сплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація ДНЗ зобов’язана письмово повідомити батьків або осіб, які їх  замінюють, про відрахування дитини не менше як за 10 календарних днів.

 

 

Статті на цю тему:

1) Зарахування до ДНЗ дітей без щеплень

2) У садок без щеплень. Це можливо?

Детальніше: http://short.media/health/shcheplennia-i-ditiachii-sadok © short.media