Правила прийому

Порядок зарахування дитини до д/п ЗГ №19

Згідно Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою КМУ від 12.03.2003 р. №305 «Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад», із змінами, затвердженими Постановою КМУ від 29.07.2015 р. №503, прийом   дітей   до   дошкільного   навчального    закладу здійснюється  керівником на підставі:

•    заяви батьків або   осіб,  які їх замінюють,

•    медичної довідки про стан   здоров’я   дитини   з  висновком  лікаря,  що  дитина  може відвідувати  дошкільний  навчальний  заклад,

Пояснення

В зв’язку зі скасуванням Форми № 026/о «Медична карта дитини», для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти (ясел, ясел-дитсадка, дитсадка) слід надати медичні довідки двох форм:
№ 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язково медичного профілактичного огляду»
№ 063/о «Карта профілактичних щеплень».
Таке роз’яснення надало МОЗ України на запит МОН України. МОЗ вирішило, що після скасування форми № 026/о довідка форми № 086-1/о поширюватиметься і на заклади дошкільної освіти.

Vidpovid_MOZ_Dovidky_Pryjom_DNZ_2018_Pedrada

•    довідки  дільничного лікаря  про  епідеміологічне  оточення,

•    свідоцтва про народження.

За дитиною зберігається місце в  дошкільному  навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину,  санаторного  лікування, реабілітації, на час відпустки батьків  або  осіб,  які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Перелік пільг при зарахуванні

Порядок відрахування дитини з дошкільного навчального закладу

Згідно Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою КМУ від 12.03.2003 р. №305 «Про затвердження Положення про  дошкільний навчальний заклад», із змінами, затвердженими Постановою КМУ від 29.07.2015 р. №503 відрахування дитини з дошкільного навчального закладу може здійснюватись :

•    за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

•    на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у ДНЗ;

•    у разі не сплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація ДНЗ зобов’язана письмово повідомити батьків або осіб, які їх  замінюють, про відрахування дитини не менше як за 10 календарних днів.

Пам’ятка для батьків

Статут ЗГ №19

Статті на цю тему:

1) Зарахування до ДНЗ дітей без щеплень

2) У садок без щеплень. Це можливо?

Детальніше: http://short.media/health/shcheplennia-i-ditiachii-sadok © short.media