Документи ЗГ №19Накази МОН УкраїниЛисти МОН

1. Закон України «Про освіту»
  2. Закон України «Про охорону дитинства» (із змінами та доповненнями)
  3. Закон України «Про дошкільну освіту»
  4. Закон України “Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу”
  5. Закон України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”
  6. Концепція  національно-патріотичного виховання дітей та молоді
  7. Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки
  8. Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні
  9. Про затвердження Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція)
  10. САНІТАРНИЙ РЕГЛАМЕНТ для дошкільних навчальних закладів
  11. Наказ МОН України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності»
  12. Положення про дошкільний навчальний заклад
  13. Постанова «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів»
  14. Постанова Кабінету міністрів України від 13.09.2017 р. “Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів” (зі змінами)
  15. Про організацію виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення
  16. NEW! Положення про атестацію педагогічних працівників (чинне з 01.09.2023)