До уваги батьків майбутніх першокласників!

Запорізький НВК № 19 розпочав прийом дітей до 1 класу на 2018-2019 н.р.

На першочергове зарахування до 1 класу мають праводіти, які проживають на території обслуговування:

основна школа – вул. Військбуд, 13 (провулок Архангельський; провулок  Абхазський, вул. Бірюзова, провулок Будапештський, вул. Віражна, вул. Військбуд, вул. Гризодубової, с.Грабарі, вул. Олексія Заїки, вул. Привітна, вул. Курчатова, с. Кринички, вул. Лейтенантська, провулок Льотний, вул. Молодогвардійська, вул. Нестерова, вул. Полєтаєва, вул. Радищева, вул. Юрія Кондратюка, рад. Дніпровський, вул. Стартова, с. Будівельник, фінські будинки, вул. Академіка Грекова, вул. Василівська, вул. Наталіївська, вул. Оріхівська, вул. Нікопольська, вул. Загорська)

філія №1 – вул. Авраменка, 11 (вул. Авраменка)

філія №3 – вул. Б.Завади, 6а (вул. Б.Завади, 4,4а,6; вул. Спартака Маковського,9)

У разі наявності вільних місць буде здійснено додатковий набір дітей.

Заяви батьків дітей на зарахування приймаються з 8-00 до 16-00.

Додаткова інформація за тел. основна школа 721 – 42 – 68

філія №1  –   270 – 01 – 68