![06](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2018/04/06-678x381.jpg)
Гріє землю сонечко,
Ніжно примовляє:
Прокидайтесь, квіточки,
День весну стрічає!
Просинайся, річечко,
Посміхнись, струмочку
Затанцюй нам гопака,
Дощику – дзвіночку!
Розливайся радісно
По землі, проміння,
Покривай сади й луги,
Весняне цвітіння!
Н. Гуркіна
Весна – це час пробудження природи. Птахи радують своїм співом.
Прокидаються теплі весняні почуття у всього живого. Екологічне виховання дошкільнят успішно реалізовується саме в цю пору року. Виховно – освітній процес, в старшій групі №5 «Бджілки», по даній темі будується з урахуванням включення вихованців у різні види діяльності. Бесіди «Прийшла весна – природи пробудження», «Перші квіти», перегляд відеороликів «Спів птахів», «Хто радіє весни?» збагачують пізнавальну діяльність.
no images were found