Cвято, присвячене Дню захисту дітей

В 1991 році Україна приєдналась до конвенції ООН з прав дитини. І в перший день літа разом з усією земною кулею ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей.

Офіційним символом цього дня є спеціальний прапор.

Зелене полотно символізує зростання та гармонію. В середині нього знаходиться знак Землі – втілення спільної домівки. Від нього відходять червона, синя, жовта, чорна та біла фігурки – символ різноманіття та терпимості. Проте у більшості людей це свято асоціюється з веселощами, іграми, забавками та початкам літніх канікул.

Сьогодні, 1 червня, в дошкільному відділенні № 2 ЗНВК № 19 відбулося свято, присвячене Дню захисту дітей.

Малюки разом зі своїми вихователями провели час дуже весело та с користю. Вони малювали із заплющеними очима, дружньо співали пісні, виконували веселі танці, приймали участь в різноманітних цікавих конкурсах, флешмобах та захопливих естафетах.

Нагородою за сьогоднішнє свято стали заморені, схвильовані, проте радісні та щасливі обличчя дітлахів.

Нехай завжди на всьому білім світі

Будуть радіти й посміхаться діти!!!