![20180904_101401](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2018/09/20180904_101401-678x381.jpg)
Сьогоднi, 4 вересня, у дошколят пройшло «Свято Знань». Музкерівник Ксенія Сергіївна підготувала інтерактивні ігри, конкурси. Діти з задоволенням співали, приймали участь у конкурсах, розповідали вiршi. Активними були і вихователі: Вікторія Володимирівна в образі «Листочка» підготувала виставу «Ми – майбутні першачки»; Тетяна Вячеславівна та Тетяна Вікторівна підготували для дітей сюрпризний момент – різнокольорові вітряні кульки. Свято дуже сподобалось, у захватi залишились i дорослi, i діти.