Стиляжний випускний в дошкільному відділенні №2 ЗНВК №19

dav

31 травня 2019 року 34 вихованця старшої групи «Зірочки» прощалися з дошкільним закладом. Протягом трьох років вихователі, помічник вихователя и весь персонал дп№2 дарували дітям багато любові та тепла,  сприяли розвитку їх творчих вмінь, вчили бути добрими та чесними, толерантними та  справедливими, мати свою думку та відстоювати її. І сьогодні ми побачили не маленьких діток, що боялися відійти від мами, а справжніх випускників, дорослих та красивих, впевнених та рішучих.

Вихователі, музичний керівник, ініціативні батьки вирішили провести ретро-випускний «Стиляги» і цей задум був успішно реалізований! Пісні, костюми, комічні виступи, шалені танці, виступи з батьками… Ми мали змогу перенестись до 80-х.

Любі діти! Яскраві наші зіроньки! Ми бажаємо вам цікавого навчання, добрих та мудрих вчителів, багато різноманітних конкурсів та проектів. Залишайтеся такими ж добрими, допитливими, небайдужими, розвивайте свої творчі здібності! Не забувайте своїх вихователів, свій дитячий садок!

dav