Готовність Запорізького НВК №19 до Нового 2019-2020 навчального року

Сьогодні визначальний день в Запорізькому НВК №19. Відбулась відповідальна подія. Прийомка школи з боку комісії адміністративного підрозділу Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, а саме – Територіального відділу освіти Шевченківського району.

Адміністрація і педагогічний колектив школи презентували багаточисельні приміщення школи з точки зору їх готовності до Нового навчального року. Хвилюючий захід! Адже протягом літніх канікул всі працівники школи неустанно працювали над оновленням, реставрацією та модернізацією навчальних кабінетів, коридорів, зон відпочинку та розвитку, місць санітарно-гігієнічного забезпечення. Були залучені максимально можливі ресурси заради створення по-справжньому європейських умов для навчання школярів, яких починаючи з 2002 року називають громадянами Мрії.

Дійсно Мрії збуваються, – впевнені вчителі.