Свято Осені

У наших дошкільнят  цього тижня відбулося свято Осені. Дітлахи були запрошені до святково вбраної зали та стали учасниками казкової вистави!

До молодшої  групи приходили Парасолька і Чобітки та сперечалися між собою, хто з них кращий. Наша малеча переконала їх,  що потрібно товаришувати та заспівала разом з гостями чудових пісень, виконувала таночки.

До дітей з груп «Бджілка» та «Райдуга»  приходила у гості сама красуня Осінь, котру дітки частували борщем, який варили разом із віршами, піснями та запальними танцями. У свою чергу  Осінь пригостила діточок смачним пирогом із яблук.

Старших діточок  Осінь запросила до своєї телестудії  і наші кореспонденти Гарбуз, Гусінь, Мишка та Білочка театральною постановою , таночками  і співами розповіли про те, як йдуть справи у їхніх володіннях.

Гарний настрій, задоволення від виступів та подарунки – ось прекрасний підсумок свята!