![изображение_viber_2019-10-20_07-08-46](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2019/10/yzobrazhenye_viber_2019-10-20_07-08-46-678x381.jpg)
У наших дошкільнят цього тижня відбулося свято Осені. Дітлахи були запрошені до святково вбраної зали та стали учасниками казкової вистави!
До молодшої групи приходили Парасолька і Чобітки та сперечалися між собою, хто з них кращий. Наша малеча переконала їх, що потрібно товаришувати та заспівала разом з гостями чудових пісень, виконувала таночки.
До дітей з груп «Бджілка» та «Райдуга» приходила у гості сама красуня Осінь, котру дітки частували борщем, який варили разом із віршами, піснями та запальними танцями. У свою чергу Осінь пригостила діточок смачним пирогом із яблук.
Старших діточок Осінь запросила до своєї телестудії і наші кореспонденти Гарбуз, Гусінь, Мишка та Білочка театральною постановою , таночками і співами розповіли про те, як йдуть справи у їхніх володіннях.
Гарний настрій, задоволення від виступів та подарунки – ось прекрасний підсумок свята!