Відкрите заняття «Пташиний двір» у молодшій групі

21 листопада 2019 року у групі «Зірочки» відбулось відкрите заняття  з теми «Свійські птахи», метою якого було: формування уявлення про свійських птахів, вдосконалення граматичного ладу мовлення, розширення та активізація словника дітей за лексичною темою, розвиток загальної та дрібної моторики.

За допомогою чарівної пір’їнки діти разом з вихователем, Бондаренко Ю.О., потрапили на пташиний двір де зустрілись з господинею Оленкою та її  свійськими птахами. Діти з цікавістю грали у ігри, обертались на курчат та весело танцювали на уявній галявині, за допомогою зерняток викладали черв’ячків для маленьких курчаток, порівнювали між собою хитру кицьку та яскравого півника.

Отримавши від Оленки розмальовки, на згадку, діти з позитивним та піднятим настроєм  повернулись до групи.