Вистава для малят!

На завершення декади дошкільників, малята середньої групи №4 «Райдуга», вихователь Школа В.Г.,приготували  для дітей молодшої групи №3 «Зірочки» виставу «Зваримо борщик».

Україна завжди славилася своєю кухнею. Її страви були відомі далеко за межами країни. Це обумовлено перш за все їх високими смаковими і споживними властивостями, різноманітністю використовуваних продуктів і способом кулінарної обробки. Адже одних тільки способів приготування борщу нараховується понад З0, а до його складу входить близько 20 найменувань різних продуктів.

Молодші дошкільники стали свідками суперечки овочів, які не як могли визначитись, хто ж з них головний в борщу. І тільки пан Буряк зміг всіх помирити, сказавши  що всі овочі головні  і без них не можна приготувати смачненького борщику.

Вистава, завдяки музичному керівнику Токмак К.С., проходила під жвавий, музичний супровід, який підтримував гарний настрій як глядачів, так і самих виконавців.