![изображение_viber_2019-12-09_15-15-03](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2019/12/yzobrazhenye_viber_2019-12-09_15-15-03-678x381.jpg)
На завершення декади дошкільників, малята середньої групи №4 «Райдуга», вихователь Школа В.Г.,приготували для дітей молодшої групи №3 «Зірочки» виставу «Зваримо борщик».
Україна завжди славилася своєю кухнею. Її страви були відомі далеко за межами країни. Це обумовлено перш за все їх високими смаковими і споживними властивостями, різноманітністю використовуваних продуктів і способом кулінарної обробки. Адже одних тільки способів приготування борщу нараховується понад З0, а до його складу входить близько 20 найменувань різних продуктів.
Молодші дошкільники стали свідками суперечки овочів, які не як могли визначитись, хто ж з них головний в борщу. І тільки пан Буряк зміг всіх помирити, сказавши що всі овочі головні і без них не можна приготувати смачненького борщику.
Вистава, завдяки музичному керівнику Токмак К.С., проходила під жвавий, музичний супровід, який підтримував гарний настрій як глядачів, так і самих виконавців.