Група “Райдуга”

Дивовижний світ комах (11.05-15.05)

1 заняття : ознайомлення з природним довкіллям. Тема: Комахи (знайомство з різноманітним світом комах).

2 заняття: художньо-мовленнєва діяльність дитини. Тема: Казка “Три метелики ” Леся Українка(продовжувати знайомити дітей з творчістю українських письменників).

3 заняття : з логіко-математичного розвитку дитини. Тема: Кількісний та порядковий рахунок (закріплення поняття , що таке кількісний та порядковий рахунки).

4 заняття : з розвитку мовлення . Тема: Світ комах (розширюємо уявлення дітей про комах , вправляємо у вживанні слів – ознак ; правильно вживати відмінкові закінчення у словах).

5 заняття: з ліплення. Тема: Ліпимо метелика (майстер-клас НУШ ).

04.05-08.05

На понеділок:
1 заняття : Ознайомлення з природним довкіллям. Тема : Тваринний світ жарких країн. (Пізнавальне відео в картинках і звуках тварин Африки ).

2 заняття: Ліплення. Тема : Черепашка. (Вчимося ліпити черепашку, закріплюємо кольори та геометричні форми).

На середу:

1 заняття : з логіко-математичного розвитку дитини. Тема: Об’ємні геометричні фігури. (Закріплення знань про плоскі та об’ємні фігури).

На п’ятницю:

1 заняття : ознайомлення з навколишнім середовищем. Тема : Тварини різних широт. (Екскурсія до Київського зоопарку , знайомимося з тваринами і птахами).