Робота під час адаптивного карантину

Уряд ухвалив рішення про адаптивний карантин до 22 червня 2020 року, а заклади дошкільної освіти зможуть відновити роботу з 25 травня 2020 року.

Проте рішення про послаблення протиепідемічних заходів, зокрема відновлення роботи ЗДО, у кожному окремому регіоні приймає регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.Якщо у вашому регіоні дозволили відкрити дитсадки, необхідно дотримуватись рекомендацій Головного державного санітарного лікаря.

Вихователям та батькам важливо пояснювати дитині що таке COVID-19 і чому важливо дотримуватись правил гігієни. Корисні матеріали від МОН та ЮНІСЕФ Україна, які можна використати для цього:

Як говорити про коронавірус із маленькими дітьми:

Серія коротких мультфільмів про правила особистої гігієни від ЮНІСЕФ, зокрема про миття рук, умивання, миття посуду тощо.

Поради для батьків та вихователів “Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку”.

Корисні постеридля закладів про правила гігієни.

Також стануть у нагоді:

Перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей дошкільного віку.

Поради батькам дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами.

Рекомендації
для занять із дітьми дошкільного віку від ЮНІСЕФ Україна.

Поради батькам від ЮНІСЕФ Україна та МОН:
Як говорити з дітьми про COVID-19

Як говорити про коронавірус з дітьми молодшого віку
Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку