![изображение_viber_2020-10-27_=21-37-42](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/10/yzobrazhenye_viber_2020-10-27_21-37-42-1-678x381.jpg)
Ходить осінь по садках,ходить усміхається.
Ніби в казці швидко так кольори міняються!
23 жовтня 2020 року у старшій групі № 5 «Бджілки» (музкерівник Токмак К.С.), дошкільний підрозділ ЗНВК №19, відбулося осіннє свято – «Вас вітає телестудія Осінь!».
Усі дітки із задоволенням співали пісні,танцювали,розказували вірші,прославляючи осінь за її красу та врожаї. Завітала до вихованців і сама винуватиця свята-щедра Осінь,яка порадувала малят іграми,загадками,піснями і солодкими гостинчиками.
Свято вдалося на славу!