![4](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2021/04/4-678x381.jpg)
22 квітня 2021 року у групі «Зірочка» діти разом з вихователями відзначали «Всесвітній день Землі».
Діти переглянули відео із серії Захопливе навчання «Бережімо Землю», грали у інтелектуальні ігри. На прогулянці малята досліджували світ рослин і комах та власноруч доглядали за рослинами на квітнику ( рихлили землю та поливали квіти), доповнили порожні квітники квітами (засіяли насіння різнокольорових квітів). Завершенням чудового дня стало виготовлення плакату, в інформаційний куток для батьків, з дитячими фото.