У дошкільному підрозділі – випускний! (фото, відео)

1 червня, в День Захисту Дітей у дошкільному підрозділі ЗНВК 19 відбулося свято Випускників у групах “Райдуга” та “Бджілки”.

Свято пройшло в атмосфері радості та любові. Гарно вбрані хлопчики та дівчатка подарували присутнім свої вірші та танці! Неперевершений танок дівчат “Я сама краща” та хлопців – “Let my people go” никого не залишили байдужими.

Дуже гарним було музичне привітання випускників на саксофоні від музичного керівника Токмак К.С. Подарунком для батьків був танцювальний флешмоб від випускників у холі школи. Сюрпризним моментом було використання золотого феєрверку, який дуже сподобався дітям. Всіх дуже вразила привітальна промова заступника директора навчально-виховного комплексу Сергєєвої Г.В. Батьки групи “Бджілки” оригінально привітали випускників та працівників піснею.

Дорогі наші діти, ми бажаю вам цікавого і легкого навчання в школі, посидючості, відповідальності, радості, успіхів, знайти в школі безліч нових друзів, хай у вас все завжди виходить!