![DSC_5739 (1)](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_5739-1-678x381.jpg)
Сьогоднi школяри святкували День знань, у нашому дошкільному підрозділі теж відбулося свято.
Малюки на уявних ракетах, гелікоптерах і літаках полетіли до країни знань. Там вони розповіли усім про свій дитячий садок веселим хороводом, грали у чудові веселі ігри. Наприкінці свята всі діти пройшли крізь чарівну павутину, яка перетворила молодші групи Ягідки та Сонечко на середні, а середню-Зірочок – на старшу. Малюки повернулися до своїх груп вже трішки дорослішими.
У День Знань 1 вересня малюки з групи Райдуга теж вирішили всіх привітати. Вони створили святкову листівку із своїми долоньками.