![yzobrazhenye_viber_2021-11-19_18-32-01-421](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2021/11/yzobrazhenye_viber_2021-11-19_18-32-01-421-678x381.jpg)
В дошкільному підрозділі ЗНВК №19, з 15.11. по 19.11.2021р. було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.
Тиждень безпеки дорожнього руху мав на меті популяризацію серед дітей основ правильної та безпечної поведінки на вулицях та дорогах, у транспорті. З дошкільнятами усіх вікових груп проведено ігри, бесіди, інтегровані заняття, моделювання небезпечних ситуацій, що сприяло формуванню умінь та навичок особистісної безпеки на дорозі. Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.