Новини з групи “Райдуга”

Із приходом холоду птахам стало важко добувати собі їжу. Маленькі вихованці групи Райдуга разом із батьками вирішили допомогти птахам та виготовили яскраві годівниці, які розвісили на деревах на території дитячого садка. Тепер пташки, які завітають у гості до дитячого садка завжди мають змогу поїсти.

У молодшій групі Райдуга, в рамках тижня здорової їжі, вихователь Козиряцька О.О. провела заняття на якому дітлахи дізнались про користь овочей та здорове харчування. Малеча познайомилась із  цікавим та корисним блюдом “Соте”, дізналась про його інгредієнти, та навіть спробували самі його приготувати. На згадку про це заняття діти виліпили горошок із пластиліну. Завдяки цьому цікавому заняттю юні допитники дізнались про важливість і користь правильного харчування.