![photo_2022-02-21_20-14-41 (2)](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-41-2-678x381.jpg)
В групі “Сонечко” відбулася цікава подія! Діти завітали до лабораторії Чомусиків. Там вони на практиці змогли знайти відмінності солі та цукру, за допомогою мікроскопу розглядали ці харчові продукти і зробили багато висновків.
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-31.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-33.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-34.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-35.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-36.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-37.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-38.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-39.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-40.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-41.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-41-2.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-42.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-43.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_20-14-44.jpg)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.
Copyright © 2024 | WordPress Theme by MH Themes