![photo_2022-08-14_23-36-41](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-14_23-36-41-678x381.jpg)
7 серпня 2022 року представники Запорізької гімназії №19 взяли участь у благодійному ярмарку, який був організований волонтерами Запоріжжя «Є АНГЕЛИ».
Педагоги, батьки, діти передали поробки, виготовлені своїми руками: патріотичні браслети, обереги, прикраси з каміння та бісеру, в’язані іграшки, аплікації, малюнки, випечені смаколики та інше.
Мета акції – збір коштів для придбання квадракоптера для ЗСУ, розташованих в нашому регіоні.
Під час ярмарку виступали танцювальні колективи, вокалісти, діти грали з аніматорами.
Хочу відмітити бажання багатьох запоріжців зробити свій внесок в добру справу, бо всі ми бажаємо скорішої нашої перемоги! Все є і буде Україна!
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-14_23-36-38-577x1024.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-14_23-36-39-1024x577.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-14_23-36-40-1024x473.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-14_23-36-41-1024x798.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-14_23-36-42-1024x473.jpg)