Рідна мова

Найбiльше i найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє життя i своï сподiванки, розум, досвiд, почування (Панас Мирний).

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.
Традиційно в цей день усі українці пишуть Радіодиктант національної єдності, а в школах, окрім цього, проводять тематичні уроки з української мови та літератури. Діти групи «Зірочка», разом з вихователями також не могли оминути цю подію, тому з великим задоволенням долучилися до неї. Діти вивчали вірші, малювали малюнки, робили поробки. Мова – це не просто спосiб спiлкування, а щось бiльш значуще. Мова – це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам’ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу. Прославляйте мову українського народу!!!!!