![image-1](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/01/image-1-678x381.png)
Освітні завдання: поглиблювати та збагачувати уявлення та знання дітей про народні свята і традиції в Україні; розвивати бажання вивчати звичаї та обряди нашого народу, артистичні здібності; створювати веселий, святковий настрій; вправляти в правильній вимові українських слів; формувати інтерес до українських народних пісень, ігор; виховувати любов до національних цінностей, моральних почуттів і етичної свідомості: чуйності, доброти.