![image-3](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-3-678x381.png)
Освітні завдання: поглиблювати знання дітей про зміни в природі у різні пори року; формувати вміння встановлювати залежність між станом живої та неживої природи; учити виявляти сезонні зміни в природі, узагальнювати їх, помічати в навколишньому середовищі ознаки весни; розвивати логічне мислення, пам’ять, творчу уяву; виховувати дбайливе ставлення до птахів, пізнавальний інтерес до природних явищ та живого світу природи