![image-4](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-4-678x381.png)
Освітні завдання: ознайомити дітей із небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути вдома, на відпочинку, на вулиці; учити дітей основних правил поведінки в екстремальних ситуаціях; учити дітей обачно поводитися в побуті, користуватися предметами побуту (що ріже, колючими предметами, мийними засобами, лікарськими препаратами); обирати безпечне місце для ігор (трохи далі від відчинених вікон та балконів); формувати навички спілкування з незнайомими людьми за відсутності дорослих, якщо стороння людина намагається проникнути в житло; удосконалювати знання, вміння та навички, переконання, потрібні кожній людині для збереження життя та здоров’я; запам’ятати номери телефонів екстрених служб «102» і «103»; сприяти формуванню впевненості у поведінці, обачності, уважності та пильності.