![1](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-678x381.jpg)
31 жовтня в дошкільному підрозділі ЗГ №19 пройшло методичне об’єднання вихователів «Переваги та недоліки дистанційного навчання». Вихователі мали змогу побачити заняття онлайн очима дітей, що дало змогу визначити переваги та недоліки проведення занять в синхронному режимі. Було продемонстровано можливості використання Ютуб каналу в проведення дистанційних занять. Зацікавленість педагогів викликало проведення майстер-класів зі створення ігор за допомогою сервісу LearningApps, Wardwall. Корисним, пізнавальним було ознайомлення педагогів дошкільного підрозділу з передовим досвідом ЗДО Шевченківського району. Вихователі взяли до уваги та визначили який матеріал можна використовувати при проведенні своїх занять як в синхронному, так і асинхронному режимах.
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/9-1024x592.png)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-1024x593.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-1024x524.png)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-1024x556.png)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-1024x539.png)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-1024x568.png)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-1024x536.png)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/7-1024x531.png)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/8-1024x499.png)