Сіла осінь на порозі,
Довгі коси розплела,
Спілі яблука на возі
До бабусі привезла.
Вітром двері відчинила:
– Дари з воза забирайте!
Павутинкою злетіла:
– Через рік мене чекайте!
На порозі останній день осені, хочеться запам’ятати ці чудові осінні дні, підвести підсумки. Так, у групі «Зірочка», Запорізької гімназії 19, всі із – задоволенням пригадують зустрічі дітей з вихователями, на яких вони збагачували свої знання, веселилися та з задоволенням вчили вірші, знайомилися з різними героями,зустрічали чарівницю – Осінь. Атмосфера на заняттях була привітною та сонячною від дитячих щирих посмішок. Осінь надовго запам’ятається дітям теплими прогулянками, малюнками, аплікаціями та поробками, адже вони пробудили в їх сердечках добро та радість, любов і надію. З нетерпінням чекаємо тебе, Осінь, наступного року!!!
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/opys190923-1024x752.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/ovochi-dlya-borshhu-1024x411.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/Bez-nazvanyya-1024x416.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-01_12-21-29-522-461x1024.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-29_11-16-53-473x1024.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-29_11-16-38-768x1024.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-29_11-16-28-768x1024.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-08_10-22-45-576x1024.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-10-31_13-35-34-576x1024.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-10-31_13-35-04-576x1024.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-10-16_09-13-08.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-09-25_09-15-24-576x1024.jpg)