![1](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/1-1-678x381.jpg)
30 травня, вперше за три роки, в дошкільному підрозділі ЗГ №19 пройшло випускне свято в старших групах «Райдуга» та «Бджілка». Свято, яке об’єднало у собі сум та радість, розлуку зі старим та зустріч із новим, більш дорослим життям.
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/1-1024x592.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/2.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/3.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/4.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/5.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/6.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/7.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/8.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/9.jpg)
![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/10.jpg)
Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань, щасливого дитинства під мирним небом України. А батькам зичимо терпіння й розуміння!