Ляльковий театр “Як зайчик друзів шукав”

Ляльковий театр створює гарний настрій, збагачує дітей враженнями, викликає у них різноманітні емоції, сприяє їх загальному розвитку і естетичному вихованню. Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя малюків після спектаклю лялькового театру переконливо свідчать, як діти люблять цей театр.

Сьогодні , 1 жовтня, наші малята подивилися казку “Як зайчик друзів шукав”. В ході театральної вистави, діти знайомилися з почуттями і настроями героїв. Малята побачили приклади дружби, доброти, взаємоповаги, працьовитості, взаємодопомоги. Вони щіро переживали за зайчика та котика та завзято допомогали їм в складних ситуаціях, які створювали злий Вовк, хитра Лисичка та Баба Яга.

Казка подарувала дітям радість, нові враження, які надовго запам’ятаються та сприятимуть організації дружніх стосунків.