![1570093793-7067](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2019/10/1570093793-7067-678x381.jpg)
Друзі, дивіться, які вони красиві – перші кроки до досконалості. Діточки дошкільного підрозділу ЗНВК №19! Попереду стільки подій, стільки випробувань. Як все ж таки гарно, що поруч з нашими малюками знаходяться професіонали своєї справи – турботливі, відповідальні, мудрі вихователі і педагоги. Кожне їх слово, кожен крок має доленосне значення, можна навіть сказати, для всієї нашої країни. Давайте сьогодні, в цей святковий для освітян день, побажаємо вчителям розуміння можливостей реалізації своєї великої місії – бути щасливими та навчати бути щасливими. )