Відкрите заняття для дітей середньої групи №4 «Райдуга»

20 листопада, в межах декади дошкільника, вихователі мали змогу відвідати відкрите заняття для дітей середньої групи №4 «Райдуга».

На початку заняття, маленькі українці в національних костюмах, з почуттям гордості розповідали віршики про Україну. Потім діти поринули у цікаву подорож у минуле, де згадали про національний одяг та національні символи України, а саме про український віночок.

Малята з цікавістю слухали вихователя, Шевченко Т.В., яка розповіла про символічне значення квітів у віночку (ромашка, мак, васильок, барвінок), про значення кольорів стрічечок. Старанно та охайно, під чудову українську пісеньку, дошкільнята виконували аплікацію «Віночок для Катрусі». Обережно та охайно наклеювали паперові квіти та стрічки на основу.

За свою старанну роботу маленькі українці, на спогад про заняття, отримали маленькі подаруночки, жовто – блакитні сердечка.