![1](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2019/11/1-1-678x381.jpg)
14 листопада, в рамках Тижня української писемності та мови, у групі № 2 «Сонечко» було проведено заняття з аплікації на тему «Український віночок» з метою дати дітям поняття про народні обереги, уточнити та збагатити уявлення про значення та роль віночка у житті українського народу.
На занятті діти навчилися добирати квіти до віночка за кольором, розміром і послідовно та охайно приклеювати їх. Також на занятті дітки розвивали емоційну і зорову чутливість, здатність захоплюватись, дивуватись і милуватись розмаїттю барв у виконаній роботі.