![1580722568_karantin](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/02/1580722568_karantin.jpg)
Згідно інформації департаменту освіти і науки міста Запоріжжя, у зв’язку із зростанням рівня захворюваності на ГРВІ та грип серед населення міста, з метою обмеження розповсюдження грипу та ГРВІ, припиняється освітній процес в закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти міста з 04.02.2020 року до особого розпорядження.
ЗНВК №19 призупиняє навчальний процес з 04.02.2020 року.
Дошкільний підрозділ працює у звичайному режимі.