![изображение_viber_2020-02-26_21o-51-59](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-02-26_21o-51-59-678x381.jpg)
Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масниця. Масниця розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.
26 лютого у групі «Зірочки» пройшла розвага для дітей «Весела Масниця», діти прощалися з Зимою і зустрічали Весну. Під звуки української народної музики діти водили хороводи, грали, танцювали. Вихованці дружно сміялися і закликали Весну музичним оркестром.
Веселі ігри – забави, народні пісні та танці не давали дітям нудьгувати і повеселили від душі.
Масниця відбулася – весна розпочалася! Нехай весна прийде до всіх нас з любов’ю, добром і Миром!!!