![изображение_viber_2020-02-29_10-10-53](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-02-29_10-10-53-678x381.jpg)
26 лютого у старшій групі «Ягідка» відбулася розвага «Весела Масляна». Познайомившись з народними традиціями святкування Масляної, її атрибутами, діти із задоволенням пограли в українські ігри «Сонечко», «Струмочок», «Подаруй дівчинці хустинку». Діти дружно прощалися із Зимою, закликали Весну і катали її на веселій «Каруселі».
Розвага скінчилася, але відчуття радості залишиться у дітей надовго, а зернинки добра і любові до рідного краю будуть міцно проростати в серцях наших маленьких вихованців.