Архів – Група “Райдуга” (квітень)

27.04-01.05

Понеділок:

1 заняття: Художньо-мовленева діяльність дитини. Тема: Читання аудіо казки В.Сухомлинського “Хлопчик і дзвіночок конвалії”.

2 заняття: Ознайомлення з природним довкіллям. Тема: Давайте знайомитися. Весняні квіти.

Середа:

1 завдання: з логіко-математичного розвитку дитини. Тема: Кількісна і порядкова лічба. Об’ємні фігури (закріплення знань про плоскі та об’ємні фігури).

П’ятниця:

1 заняття: з ліплення. Тема: Чарівна квітка – подарунок весни.

2 заняття: ознайомлення з навколишнім середовищем та природним довкіллям Тема: Весняна прогулянка.

Тиждень безпеки 21.04-24.04

1. Ранкова зарядка.

2. Азбука безпеки на дорозі.

3. Віршик про Світофор.

4. Корисні підказки “Загубився”.

5. Пальчикова гімнастика.

6. Аплікація “Пожежна машина“

На середу:
1 заняття : Художньо-мовленнєва діяльність дітей . Тема: Читання оповідання О.Іваненко “Що Ромко їв?” (закріплення навичок миття рук).

2 заняття: Логіко-математичного розвиток дитини. Тема: Порівняння предметів за розміром, формою, кольором.  Лічба, сусіди цифр.

На  п’ятницю :
1 заняття : Тема :” Збережемо природу”. Заняття по ознайомленню з навколишнім середовищем та природним довкіллям ( первинні поняття про необхідність оберігати природу).

Мультфільм: Пригоди лісових друзів.

2 заняття: Ліплення. Тема : створення вигаданих тварин та птахів.

Великодні звичаї (історія Пасхи, писанки, ігри) - 13.04-17.04

Понеділок:

1 заняття : Ліплення. Тема: Писанка. (Виготовляємо з пластиліну, нанесення візерунка на основу із картонна(яйце)).

2 заняття : Художньо-мовленнєва діяльність. Тема: “Готуємось до Великодня. Свято Пасхи недалечко” автор Н.Б. Куфко. (із циклу “Художнє слово у щоденному житті дитини”.

Середа :

1 заняття : логіко-математичний розвиток дитини. Тема: Вчимося рахувати від 1 до 5 з їжачком Жекою (розвиваючий мультфільм для дітей).

2 заняття : фізхвилинка.

П’ятниця:

Ознайомлення з навколишнім середовищем та природним довкіллям. Тема: Традиції світу “Пасха”. Ведуча Олена Корніло (розповідь дітям, як готуються і святкують Великдень на Україні і в інших країнах ).

Я і Всесвіт -  06.04-10.04.20

1. Поробка на тему “Космос”

2. Летючі геометрики. Вчимо назви фігур українською. Весела математика

3. Геометричні фігури для дітей

4. Дітям про планети. Планети Сонячної системи. Цікаві факти про планети.