![](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2020/09/fig-03-09-2020_18-14-45-500x381.jpg)
Дошкільний підрозділ ЗНВК №19 готовий до початку нового 2020-2021 навчального року.
В кожній групі створенні належні умови щодо організації освітнього процесу та збереження життя та здоров’я усіх його учасників, під час адаптивного карантину.
Групи забезпечено, необхідними засобами індивідуального захисту: індивідуальними маскам, антисептичними засобами для обробки рук «Leprekon»,дезінфікуючими засобами «Санітаб», паперовими рушниками та рідким милом.
Освітній процес в дошкільному підрозділі проводиться відповідно до рекомендацій МОЗ та МОН України.