![489ca644-0438-44f8-bd1a-f7bc5dc3d1e9](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2021/04/489ca644-0438-44f8-bd1a-f7bc5dc3d1e9-512x381.jpg)
Шановні учасники освітнього процесу ЗНВК №19 !
Відповідно до рішення педагогічної ради (протокол № 6 від 13.04.2021 року) з 14 квітня 2021 року освітній процес для учнів 1-4 класів буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання.Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі. З розкладом проведення онлайн уроків можна ознайомитися в розділі ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА.
Адміністрація ЗНВК №19