![photo_2021-04-22_15-39-17](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2021/04/photo_2021-04-22_15-39-17-678x381.jpg)
На тижні безпеки життєдіяльності, який проходе у дошкільному підрозділі ЗНВК №19 з 19 по 23 квітня, діти групи “Сонечко” закріпили правила пожежної та дорожньої безпеки, знання про сигнали світлофора і познайомилися із правилами дорожнього руху. Вихователі кажуть,що хочуть щоб наша малеча не просто запам’ятовувала правила безпечної поведінки на дорозі, але й могла використовувати ці знання у своєму житті. Тому була проведена цікава гра “Світлофор”, під час якої діти із задоволенням закріпили вивчене.